Sayın Bilgi ve Belge Yönetimi disiplininin değerli araştırmacıları, uygulamacıları ve paydaşları,

Çankırı Karatekin Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü, Bartın Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü ve Kastamonu Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü’nün işbirliğiyle, düzenlenecek olan ‘Uluslararası Gelenekten Geleceğe Bilgi ve Belge Yönetimi Sempozyumu’nun ikincisi Çankırı Karatekin Üniversitesi Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü’nün ev sahipliğinde “Kalkınmada Veri, Bilgi, Bilişim ve Yönetişim”teması ile Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılında, 26 -28 Ekim 2023 tarihleri arasında yüz yüze ve çevrimiçi (hibrit) olarak gerçekleştirilecektir.

Gelenekten Geleceğe Bilgi ve Belge Yönetimi Sempozyumunun temel amacı, Bilgi ve Belge Yönetimi alanındaki, öğretim elemanlarını, uygulamacıları, ilgili meslek örgütlerini, bu alana ilgi gösteren tüm paydaşları bir araya getirerek ortak bir tartışma platformu oluşturmayı ve bilgi ve belge yönetimi alanındaki bilim insanları ve uzmanların bilgi alışverişinde bulunmalarına olanak sağlamaktır.

Katılımın ücretsiz olduğu Sempozyumda gönderilecek bildiri özetleri, konunun uzmanlarından oluşan bilim komitesi tarafından değerlendirilecektir. Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. Yılını kutlayacağımız bu özel zamanda sizleri Sempozyum için aramızda görmekten onur duyacağımızı belirtmek isteriz.  Değerli katkılarınızı çok önemsiyor, sizleri çalışmalarınızla sempozyumumuza davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Sempozyum için önemli tarihler aşağıdaki gibidir.

Özet Metinlerin Gönderilmesi için Son Tarih: 3 Temmuz 2023

Kabul Edilen Özetlerin İlanı: 14 Ağustos 2023

Bildiri Tam Metinlerinin Gönderilmesi için Son Tarih: 11 Eylül 2023

Sempozyum Programının İlanı: 25 Eylül 2023

Sempozyum Tarihi: 26-28 Ekim 2023

“Kalkınmada Veri, Bilgi, Bilişim ve Yönetişim” temasıyla düzenlenecek olan “II. Uluslararası Gelenekten Geleceğe Bilgi ve Belge Yönetimi Sempozyumu” hakkında daha fazla bilgi için sempozyum web sayfasını (https://sempozyum2023.karatekin.edu.tr/) inceleyebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Önerilen Makaleler